Značkové pánske rifle - Online predaj značiek Cipo & Baxx, Deputamadre69, Hardsoda

60 položiek

 • Cipo & Baxx rifle CD795 blue 129 € 14%

  NOVINKA / NEW 30 31 32 33 34 36

  Cipo & Baxx rifle CD795 blue

  Štýlové, modro - sivé rifle z najnovšej kolekcie " Cipo & Baxx Denim ", jedinečný patentovaný strih značky Cipo & Baxx. Špeciálne detailne vypracovaný klasický rovný strih. Rifle sú zdobené kúskami čiernej koženky, vpredu aj vzadu. Na stehnách sú zdobené krátkymi image zipsami a červeným prešívaným nápisom " CIPO & BAXX ". Super technológia, perfektne farebne...

  109,90 €

  129 € Zľava 19,10 €

 • NOVINKA / NEW 29 30 31 33 34 36 38

  Rifle Mario Morato

  Najnovší strih, kvalitné svetlomodré rifle, vpredu jemne trhané a krčené. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Špeciálne detailne vypracovaný strih, perfektne farebne zladené, zosvetľované. Dĺžka 32. 98 % bavlna, 2 % elastan. Trendi & Cool!

 • NOVINKA / NEW S M L

  Tepláky Hollister

  Kvalitné bavlnené tepláky, v kombinácii s 3 farebným materiálom. Tepláky majú klasický úzky strih, sú zdobené čiernym motúzikom a bielym nápisom na boku. Super technológia, pohodlné, po bokoch s vreckami na zips. Tepláky majú zúžený štýlový spodok, dĺžka 34, 70 % bavlna, 30 % polyester. Extravagantné a COOL!

 • NOVINKA / NEW 29 30 31 38

  Montfleuri rifle

  Najnovší strih, kvalitné sivé rifle s elegantným vzhľadom a pritom so štýlovým basic strihom. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle majú " SKINNY " zúžený strih. Dĺžka L 32, 98 % bavlna, 2 % elastan TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW 30 31 36

  Montfleuri rifle

  Najnovší strih, kvalitné sivé rifle, trhané na stehnách vpredu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle majú " SKINNY " zúžený strih. Dĺžka L 32, 98 % bavlna, 2 % elastan TRENDI & COOL !

 • Cipo & Baxx rifle CD586 blue 89,90 € 8%

  NOVINKA / NEW 32 33

  Cipo & Baxx rifle CD586 blue

  Štýlové kapsáčové rifle z najnovšej kolekcie " Cipo & Baxx Denim ", jedinečný patentovaný strih značky Cipo & Baxx. Špeciálne detailne vypracovaný klasický rovný strih. Rifle sú zdobené kúskami čiernej koženky a rifloviny, vpredu aj vzadu. Vpredu na stehnách sú zdobené vreckami, strieborným nápisom " CBJXX " a 2 x dvoma zipsami. Super technológia, perfektne farebne...

  81,90 €

  89,90 € Zľava 8 €

 • NOVINKA / NEW 31 32 34 40

  Cipo & Baxx rifle CD440 dark blue

  Najnovší strih, kvalitné kapsáčové tmavomodré rifle, s dvoma popruhmi a vyšívaným nápisom " CIPO BAXX " vpredu. S dvoma vreckami po bokoch so zapínaním na gombík. Rifle sú zdobené prackami so zapínaním na patenty vpredu na kolenách. Super technológia, perfektne farebne zladené, pohodlné. Rifle majú zúžený štýlový spodok, vzadu na vrecku s prešívaným nápisom " CIPO & BAXX...

 • NOVINKA / NEW L XL

  Cipo & Baxx tepláky CR125A black

  Najnovší strih, kvalitné bavlnené tepláky z čierneho a sivého fleecového materiálu. Tepláky sú zdobené dvoma image zipsami vpredu na kolenách a dvoma vreckami po bokoch, so zapínaním na pracku. Super technológia, pohodlné, vzadu s dvoma vreckami, nášivkou a motúzikom, po bokoch sú zdobené sivým pásom. V páse a dole, s patentovou gumou. Tepláky majú zúžený štýlový spodok, dĺžka 32. 70 % bavlna...

 • NOVINKA / NEW 31 32 34 36

  Cipo & Baxx rifle CD577 blue

  Najnovší strih, kvalitné štýlové svetlé prešívané rifle, s vreckom a strieborným zipsom vpredu na boku. Super technológia, špeciálne detailne vypracovaný strih, štýlové šúchané. Jedinečný strih s aplikáciami, dodáva rifliam extravagantný vzhľad. Vzadu so strieborným nápisom " CIPO & BAXX ". Rifle majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ) a sú jemne elastické. 98 % bavlna 2 %...

 • NOVINKA / NEW 32 34 36

  Cipo & Baxx kapsáče CD785 black

  Kvalitné kapsáčové nohavice, s dvoma vreckami so zapínaním na gombík a bielymi nápismi po bokoch. Super technológia, pohodlné a jemne elastické. Vrecká sú zdobené dvoma zipsami a pásmi prešité do kríža s bielymi nápismi " CIPO & BAXX DENIM BRAND ". Nohavice majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ) a sú vyrobené z klasického " šušťavého " materiálu - šušťáky. Dole s...

 • NOVINKA / NEW 30 31 32

  Rifle Mario Morato

  Štýlové rifle z najnovšej kolekcie " Mario Morato Denim ". Špeciálne detailne vypracovaný strih, štýlovo šúchané, jemne trhané a prešívané vpredu. Rifle sú zdobené strieborným zipsom na boku. Zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Super technológia, perfektne farebne zladené, pohodlné, zosvetľované. Dĺžka 32. 98 % bavlna, 2 % elastan. Trendi & Cool!

 • NOVINKA / NEW 29 32 33 34 36

  Rifle Mario Morato

  Najnovší strih značky Mario Morato - kvalitné sivé rifle, jemne trhané na stehnách vpredu. Rifle sú zdobené dvoma pozdĺžne umiestnenými striebornými zipsami, na stehnách - vpredu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a jemne elastické. Rifle majú " SKINNY " zúžený strih. Dĺžka 32, 98 % bavlna, 2 % elastan TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW 30

  Rifle Mario Morato

  Najnovší strih, kvalitné svetlomodré rifle, vpredu jemne trhané a krčené. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle sú v páse - po obvode zdobené striebornými nápismi " MARIO MORATO " a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Dĺžka 32. 98 % bavlna, 2 % elastan. TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW M L XL

  Nohavice Lagos

  Športovo elegantné, štýlové bavlnené nohavice, zdobené pásikmi, vreckom vzadu a dvoma vreckami po bokoch. Nohavice majú zúžený štýlový spodok (slim fit), s motúzikom a patentovou gumou v páse a dole. Super technológia, pohodlné, dĺžka 32. 70 % bavlna 30 % polyester. Trendi & štýlové !

 • NOVINKA / NEW 32 36

  Cipo & Baxx rifle CD680 dark blue

  Najnovší strih, kvalitné kapsáčové tmavomodré rifle, s dvoma image zipsami vpredu a s dvoma vreckami po bokoch so zapínaním na gombík. Super technológia, perfektne farebne zladené, pohodlné, štýlovo šúchané a kvalitne designovo spracované. Nohavice majú zúžený štýlový spodok, vzadu na vrecku s kovovým nápisom " CBJ " . Dĺžka 32. 100 % bavlna. Trendi!

 • NOVINKA / NEW 30 36

  Montfleuri rifle

  Najnovší strih, kvalitné čierne rifle, trhané na stehnách vpredu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle majú " SKINNY " zúžený strih. Dĺžka 32, 98 % bavlna, 2 % elastan TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW 30 31 32 33 34

  Cipo & Baxx rifle CD621 blue

  Modré basic, elegantné rifle so štýlovým zúženým slim strihom. Zadné vrecká sú prešívané a zdobené červeno - bielym logom " CIPO & BAXX ". Sú jemne stretchové - elastické a štýlovo šúchané. Super technológia, pohodlné a štýlovo designovo spracované. Príjemný bavlnený materiál. 98 % bavlna, 2 % elastan, dĺžka L 32, Trendi!

 • NOVINKA / NEW L

  Cipo & Baxx súprava CLR142 brown

  Kvalitné bavlnené tepláky s dvoma vreckami vpredu a vzadu. Super technológia, pohodlné, po bokoch s čierno - bielymi nápismi " CIPO & BAXX ". Tepláky majú zúžený štýlový spodok, dole s patentovou gumou. Dĺžka 34. 50 % bavlna 50 % polyester. Extravagantné a COOL. štýlová mikina s kapucňou z bavlneného materiálu so zapínaním na zips. Na kapucni, vpredu, vzadu a na rukávoch je...

 • NOVINKA / NEW 30 31

  Cipo & Baxx rifle CD389 blue

  Modré basic, elegantné rifle so štýlovým zúženým slim strihom. Zadné vrecká sú prešívané a zdobené hnedým nápisom " CBJ ". Sú jemne stretchové - elastické, štýlovo šúchané a vpredu krčené. Super technológia, pohodlné a štýlovo designovo spracované. Príjemný bavlnený materiál. 94 % bavlna, 4,3 % polyester, 1,7 % elastan, dĺžka L 32, Trendi!

 • NOVINKA / NEW 31 33

  Cipo & Baxx maskáče

  Najnovší strih, kvalitné kapsáčové nohavice, vpredu zdobené radom gombíkov a dvoma vreckami po bokoch so zapínaním na gombík. Super technológia, pohodlné a jemne elastické. Nohavice majú zúžený štýlový spodok (slim fit), vzadu nad vreckom so strieborným nápisom " CIPO BAXX " . Dole s patentovou gumou a zipsom pre ľahšie vyzliekanie. Dĺžka 32. 86 % bavlna 12 % polyester 2 % elastan....

 • NOVINKA / NEW 30 31 32

  Cipo & Baxx rifle CD199A black

  Čierne elegantné rifle so štýlovým zúženým slim strihom. Zadné vrecká sú zdobené image nitmi a kovovým plieškom vzadu. Príjemný bavlnený materiál, sú jemne stretchové - elastické. 88 % bavlna, 10 % polyester, 2 % elastan, dĺžka L 32, Trendi!

 • NOVINKA / NEW 32 33 38

  Cipo & Baxx rifle CD603 blue

  Modré basic, elegantné rifle so štýlovým zúženým slim strihom. Zadné vrecká sú prešívané a zdobené červeno - bielym logom " CIPO & BAXX ". Sú jemne stretchové - elastické a štýlovo šúchané. Super technológia, pohodlné a štýlovo designovo spracované. Príjemný bavlnený materiál. 98,5 % bavlna, 1,5 % elastan, dĺžka L 32, Trendi!

 • NOVINKA / NEW 32 33 36

  Cipo & Baxx rifle CD390 blue

  Najnovší strih, kvalitné modré rifle, vpredu jemne trhané a krčené. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle sú zdobené image nitmi vzadu na prešívaných vreckách a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Dĺžka 32. 87,7 % bavlna, 10,5 % polyester, 1,8 % elastan. TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW M

  Red Bridge tepláky

  Najnovší strih, kvalitné bavlnené tepláky z čierneho a strieborného reflexného materiálu. Tepláky sú zdobené dvoma vreckami vzadu a dvoma vreckami po bokoch, so zapínaním na zips. Super technológia, pohodlné, vzadu s nášivkou a motúzikom, po bokoch a na kolenách sú zdobené strieborným reflexným pásom. V páse a dole, s patentovou gumou. Tepláky majú zúžený štýlový spodok, dĺžka 32. 75 % bavlna...

 • NOVINKA / NEW 30 31 32 36

  Cipo & Baxx rifle CD574 blue

  Štýlové rifle z najnovšej kolekcie " Cipo & Baxx Denim ", jedinečný patentovaný strih značky Cipo & Baxx. Špeciálne detailne vypracovaný strih. Rifle sú zdobené kúskami trojfarebnej rifloviny, vpredu aj vzadu. Vpredu s prešívaným nápisom " CIPO & BAXX " a zúženým štýlovým spodkom ( slim fit ). Super technológia, perfektne farebne zladené, pohodlné, zosvetľované....

 • NOVINKA / NEW 31 32

  Cipo & Baxx rifle

  Najnovší strih, kvalitné modré rifle, vpredu jemne trhané. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané a sú jemne elastické. Rifle sú zdobené odnímateľnou image reťazou na boku a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Dĺžka 32. 98,8 % bavlna, 1,2 % elastan. TRENDI & COOL !

 • NOVINKA / NEW 36

  Cipo & Baxx rifle

  Najnovší strih z kolekcie " CIPO & BAXX JEANS COLLECTION 2020 ", kvalitné štýlové svetlomodré rifle s prešívanými nápismi na stehnách vpredu " CIPO & BAXX DENIM BRAND ". Super technológia, špeciálne detailne vypracovaný strih. Okraje na vreckách a prešívaná časť na stehnách sú zdobené striebornými nitmi. Rifle sú pohodlné, štýlové šúchané a majú zúžený štýlový spodok...

 • NOVINKA / NEW 32

  Cipo & Baxx rifle

  Najnovší strih z kolekcie " CIPO & BAXX JEANS COLLECTION 2022 ", kvalitné štýlové rifle so striebornými zipsami vpredu na stehnách a na kolenách, super technológia, špeciálne detailne vypracovaný strih. Rifle sú pohodlné, štýlové šúchané a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Extravagantný štýl dodáva rifliam jedinečnosť. Dĺžka 32. 98 % bavlna 2 % elastan. Trendi & COOL!

 • NOVINKA / NEW 31

  Cipo & Baxx rifle

  Štýlové rifle z najnovšej kolekcie " Cipo & Baxx Denim ", jedinečný patentovaný strih značky Cipo & Baxx. Špeciálne detailne vypracovaný strih, klasický rovný strih, štýlovo šúchané. Rifle sú zdobené kúskami čiernej koženky a rifloviny, vpredu aj vzadu. Vzadu na vrecku s prešívaným nápisom " CIPO & BAXX AVIATOR... " Super technológia, perfektne farebne zladené,...

 • NOVINKA / NEW 29 30

  Cipo & Baxx rifle

  Biele basic, elegantné rifle so štýlovým zúženým slim strihom, celé prešívané hrubšou bielou niťou a zdobené prešívaným bielym logom " CIPO & BAXX" vzadu na vrecku. Sú jemne stretchové - elastické. Príjemný bavlnený materiál. 98 % bavlna, 2 % elastan, dĺžka 32, Trendi!

Parametre

Veľkosť

Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Potrebujete pomôcť s objednávkou alebo výberom správnej veľkosti?

Kontaktujte nás:

tel:+421 905 628 700

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať