• Predchádzajúca
 • Ďalší

ONLINE PREDAJ ZNAČIEK DEPUTAMADRE69, HARDSODA, CIPO & BAXX

56 položiek

 • NOVINKA / NEW 32 34 36 38

  riflové kraťasy Mario Morato

  Kvalitné trhané štýlové kraťasy so striebornými zipsami na stehnách vpredu, super technológia, špeciálne detailne vypracovaný kratší strih. Sú pohodlné, vpredu prešívané, štýlové šúchané a jemne elastické. Kraťasy majú zúžený štýlový strih ( slim fit ), dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. COOL!

  39,90 €

 • NOVINKA / NEW M L XL

  teplákové kraťasy Cipo & Baxx

  Kvalitné teplákové kraťasy, vyrobené z červeného bavlneného materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú vybavené dvoma vreckami na boku a dvoma vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 80 % bavlna, 15 % polyester, 5 % elastan. Štýlové a Trendi!

  36,90 €

 • NOVINKA / NEW 33 34

  riflové kraťasy Lagos

  Biele elegantné riflové kraťasy s kratším strihom, vyrobené z bavlneného materiálu. Super technológia, pohodlné, jemne elastické. Príjemný letný tenký materiál. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW S M L

  teplákové kraťasy Lagos

  Kvalitné teplákové kraťasy, vyrobené z červeného bavlneného materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú vybavené dvoma vreckami na boku a vreckom vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a Trendi!

  34,90 €

 • NOVINKA / NEW M L

  teplákové kraťasy Lagos

  Kvalitné teplákové kraťasy, vyrobené z čierneho bavlneného materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú vybavené dvoma vreckami na boku a vreckom vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a Trendi!

  34,90 €

 • NOVINKA / NEW 30 32 33 34

  riflové kraťasy Montfleuri

  Svetlomodré riflové kraťasy s kratším strihom, jemne potrhané na stehnách vpredu aj vzadu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané (zosvetľované) a sú jemne elastické. Príjemný letný tenký materiál. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW 30 31 36

  riflové kraťasy Montfleuri

  Tmavomodré riflové kraťasy s kratším strihom, jemne potrhané na stehnách vpredu aj vzadu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané (zosvetľované) a sú jemne elastické. Príjemný letný tenký materiál. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW 31 33 34

  riflové kraťasy Montfleuri

  Modré riflové kraťasy s kratším strihom, jemne potrhané na stehnách vpredu aj vzadu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané (zosvetľované) a sú jemne elastické. Príjemný letný tenký materiál. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW 31 32 33 34 36

  Cipo & Baxx kraťasy CK256 khaki

  Khaki - hnedé vzorované kraťasy s potlačou. Vzadu, na bokoch aj vpredu s vreckami. Vrecká sú zdobené riflovým materiálom. Na bočnom a zadnom vrecku sú zdobené červeným prešívaným nápisom a logom " CIPO & BAXX ". Príjemný letný materiál, kratší strih, pohodlné, 65 % bavlna 33 % polyester 2 % elastan. Štýlové a trendi !

  64,90 €

 • NOVINKA / NEW S M

  Cipo & Baxx boxerky

  Boxerky so širšou gumou a nápismi " CIPO AND BAXX " po obvode. Boxerky sú prešívané zelenou niťou. Príjemný jemný elastický materiál. 95 % bavlna, 5 % elastan. COOL!

  14,90 €

 • NOVINKA / NEW L XL

  kraťasy Hollister

  Kvalitné bavlnené teplákové kraťasy zo sivého fleecového materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú zdobené dvoma vreckami po boku. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 55 % bavlna 45 % polyester. Štýlové a Trendi!

  37,90 €

 • NOVINKA / NEW S M XL

  Cipo & Baxx teplákové kraťasy CK225 orange

  Oranžové teplákové kraťasy na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú zdobené čiernymi zipsami a dvojitými vreckami po boku. Sú pohodlné, s nápismi " CIPO AND BAXX " po bokoch a s dvoma vreckami vzadu. Príjemný a pohodlný letný bavlnený materiál, 70 % bavlna, 30 % polyester. (Možnosť vybratia motúzikov zo spodnej časti) Štýlové a COOL !

  47,90 €

 • NOVINKA / NEW M XXL

  Cipo & Baxx teplákové kraťasy CK225 anthracite

  Sivé teplákové kraťasy na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú zdobené čiernymi zipsami a dvojitými vreckami po boku. Sú pohodlné, s nápismi " CIPO AND BAXX " po bokoch a s dvoma vreckami vzadu. Príjemný a pohodlný letný bavlnený materiál, 70 % bavlna, 30 % polyester. (Možnosť vybratia motúzikov zo spodnej časti) Štýlové a COOL !

  47,90 €

 • NOVINKA / NEW 32 33 36

  Cipo & Baxx kraťasy CK188 grey

  Trendi bavlnené sivé kraťasy, vzadu, na bokoch a vpredu s vreckami. Zadné vrecká sú prešívané hrubšou čiernou niťou a nápisom " CIPO & BAXX ". Príjemný letný materiál s elastanom, kratší strih, pohodlné. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie. 98 % bavlna 2 % elastan, Štýlové !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW M

  Hollister boxerky

  Boxerky so širšou gumou a nápismi " HOLLISTER " po obvode. Boxerky sú k dispozícii v piatich farebných odtieňoch. Príjemný jemný elastický materiál. 95 % bavlna, 5 % elastan. COOL!

  13,90 €

 • NOVINKA / NEW M XL

  kraťasy Hollister

  Kvalitné bavlnené teplákové kraťasy z čierneho fleecového materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú zdobené potlačou vpredu a vreckom vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 60 % bavlna 40 % polyester. Štýlové a Trendi!

  36,90 €

 • NOVINKA / NEW 31 34

  Cipo & Baxx kraťasy CK229 baby blue

  Tyrkysovo modré bavlnené, zosvetľované kraťasy s kratším strihom, s vreckami na stehnách a vzadu. Kraťasy sú prešívané čiernou niťou. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Príjemný letný materiál pohodlné, 100 % bavlna, Štýlové a COOL !

  47,90 €

 • NOVINKA / NEW 32 33 34

  Cipo & Baxx kraťasy CK188 navy blue

  Trendi bavlnené modré kraťasy, vzadu, na bokoch a vpredu s vreckami. Zadné vrecká sú prešívané hrubšou čiernou niťou a nápisom " CIPO & BAXX ". Príjemný letný materiál s elastanom, kratší strih, pohodlné. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie. 98 % bavlna 2 % elastan, Štýlové !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW 34 38

  Cipo & Baxx kraťasy CK229 red

  Červené bavlnené, zosvetľované kraťasy s kratším strihom, s vreckami na stehnách a vzadu. Kraťasy sú prešívané čiernou niťou. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Príjemný letný materiál pohodlné, 100 % bavlna, Štýlové a COOL !

  47,90 €

 • NOVINKA / NEW

  Opasok Cipo & Baxx

  Opasok z kože s klasickou prackou, celý nitovaný a vybíjaný, 100 % koža. Vpredu je zdobený kovovým plieškom. COOL! Dá sa skrátiť !

  35,90 €

 • NOVINKA / NEW

  Opasok Cipo & Baxx

  Čierny opasok z kože s klasickou prackou. Opasok je zdobený kovovým plieškom s nápisom " CIPO & BAXX ". Šúchaný retro vzhľad . 100 % koža, COOL Dá sa skrátiť!

  29,90 €

 • NOVINKA / NEW 32

  Cipo & Baxx riflové kraťasy CK221 blue

  Svetlomodré riflové kraťasy s kratším strihom, štýlovo šúchané a potrhané (strapkané) vpredu po boku aj vzadu. Kraťasy sú pohodlné a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Príjemný letný bavlnený materiál, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Pohodlné. 100 % bavlna. Trendi & COOL!

  49,90 €

 • NOVINKA / NEW 32 33 36

  Cipo & Baxx riflové kraťasy CK184 blue

  Riflové kraťasy s kratším strihom, štýlovo šúchané, príjemný tenký letný materiál s elastanom, perfektne vypracovaný strih. Jednoduchšie ale štýlové basic vyhotovenie. Kraťasy majú zúžený štýlový spodok, s možnosťou vyhrnutia. Vzadu na vrecku sú zdobené kovovým plieškom s nápisom " CIPO & BAXX ". 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  46,90 €

 • NOVINKA / NEW 32 34

  Cipo & Baxx kraťasy CK181 blue

  Kvalitné trhané štýlové kraťasy so striebornými zipsami na stehnách vpredu, super technológia, špeciálne detailne vypracovaný strih. Kraťasy sú kombinované čiernymi koženkovými aplikáciami na stehnách a vreckách vzadu. Koženkové časti sú zdobené dekoratívnymi nitmi. Kraťasy sú pohodlné, štýlové šúchané a majú zúžený štýlový spodok ( slim fit ). Príjemný letný bavlnený materiál, dole s možnosťou...

  45,90 €

 • NOVINKA / NEW 32 33 38

  Cipo & Baxx kraťasy CK204

  Modro - hnedé fľakaté kraťasy, vzadu a na bokoch s vreckami so zapínaním na gombík. Na stehnách zdobené štyrmi krátkymi image zipsami. Kraťasy sú celé potlačené a rozmazané bielou potlačou - nápismi vpredu aj vzadu. Špeciálna a jedinečná farebná kombinácia. Super technológia, perfektne farebne zladené. Príjemný letný materiál, kratší strih s možnosťou vyhrnutia spodku. Pohodlné, 98 % bavlna, 2...

  59,90 €

 • NOVINKA / NEW 36

  riflové kraťasy Threadbare

  Riflové kraťasy s kratším strihom, štýlovo šúchané, príjemný tenký letný materiál, perfektne vypracovaný strih. Jednoduchšie ale štýlové basic vyhotovenie, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 60 % bavlna 40 % polyester. Cool !

  41,90 €

 • NOVINKA / NEW 30

  Black Island kraťasy

  Sivé riflové kraťasy s kratším strihom, jemne potrhané na stehnách vpredu aj vzadu. Super technológia, pohodlné, štýlové šúchané (zosvetľované) a sú jemne elastické. Príjemný letný tenký materiál. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. 98 % bavlna 2 % elastan. Cool !

  39,90 €

 • NOVINKA / NEW 31

  Kraťasy Mario Morato

  Riflové kraťasy s kratším strihom, štýlovo šúchané a jemne potrhané vpredu. Kraťasy sú po boku zdobené farebnými pásikmi, s nápismi " MARIO MORATO " a odnímateľnou kovovou retiazkou. Perfektne vypracovaný strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Pohodlné. 98 % bavlna 2 % elastan, COOL!

  39,90 €

 • NOVINKA / NEW 31 32 33

  Cipo & Baxx kraťasy CK199 blue

  Kvalitné štýlové kraťasy so striebornými zipsami vpredu. Super technológia, špeciálne detailne vypracovaný strih, s prešívaným vzorom vzadu na vreckách. Príjemný letný bavlnený materiál, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Pohodlné. 100 % bavlna. Trendi & COOL!

  49,90 €

 • NOVINKA / NEW 34

  Cipo & Baxx kraťasy CK190 blue

  Riflové kraťasy s kratším strihom, štýlovo šúchané a potrhané vpredu aj vzadu. Diery sú zvnútra vyplnené modrým materiálom. Vpredu, sú zdobené striebornou plaketou s koženým podkladom. Po bokoch sú zdobené bielym pásom. Príjemný letný materiál. Perfektne vypracovaný kratší strih, dole s možnosťou vyhrnutia spodku. Pohodlné. 98 % bavlna 2 % elastan, COOL!

  49,90 €

Parametre

Veľkosť

Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Potrebujete pomôcť s objednávkou alebo výberom správnej veľkosti?

Kontaktujte nás:

tel:+421 905 628 700

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať