Lagos

 • NOVINKA / NEW L XL XXL

  Tričko Che Guevara

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s kamienkovým nápisom " ERNESTO CHE GUEVARA " a bielou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 92 % bavlna, 8 % elastan Štýlové! COOL.!

 • NOVINKA / NEW S M XL

  Lagos rolák

  Prekrásny, štýlový, pletený biely rolák (jemne vrúbkovaný elastický úplet), so zvýšeným rolákovým golierom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Rolák je vyrobený z jemného a mäkkého bieleho vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 50 % polyester. LUXUSNÉ ! Trendi!

 • NOVINKA / NEW M L

  Lagos sveter

  Štýlový pletený zelený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW S XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený červený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW S

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený tmavomodrý sveter, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. Cool!

 • NOVINKA / NEW S L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. Cool!

 • NOVINKA / NEW S M L

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený zelený sveter (jemný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Vpredu je zdobený vreckom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného zeleného vlákna. Elegantný vzhľad. 80 % viskóza, 15 % elit, 5 % elastan. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter (jemný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Vpredu je zdobený vreckom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna. Elegantný vzhľad. 80 % viskóza, 15 % elit, 5 % elastan. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW M XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený mentolovo zelený sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW XL XXL

  Tričko Pablo Escobar

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s nápisom " PABLO ESCOBAR KING OF... " a béžovou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 100 % bavlna, Štýlové! COOL.!

 • NOVINKA / NEW M XL XXL

  Tričko Lagos

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s farebnou potlačou a nápisom " PROPAGANDA " vpredu. Vzadu je tiež zdobené farebnou potlačou. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW M XXL

  Mikina Lagos Joker

  Štýlová čierna mikina s kapucňou, s bielou potlačou a červeným nápisom " JOKER " vpredu. Mikina je vpredu zdobená dvoma vreckami. Kapucňa je vybavená čiernym motúzikom. Extravagantný štýl dodáva mikine jedinečnosť. Veľmi príjemný bavlnený materiál. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a COOL !

 • NOVINKA / NEW M L XL XXL

  Tričko Lagos

  Trendi čierne tričko s dlhým rukávom, zdobené perleťovo - strieborným materiálom pokrytým čiernou sieťovinou, vpredu a na rukáve. Vpredu je zdobené vreckom na zipsy. Krásne štýlové a momentálne trendy !! Elegantný a cool vzhľad, perfektne farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 70 % bavlna 30 % polyester, Štýlové!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený biely sveter voľnejšieho strihu, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 100 % akryl, Cool!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červeno - čierny sveter voľnejšieho strihu, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % akryl, Cool!

 • NOVINKA / NEW S M XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený neónovo zelený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený čierny sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného čierneho vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Prekrásny štýlový, pletený sivý sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z tenšieho a jemného sivého vlákna. Na rukávoch a po boku je zdobený vzorovaním, elegantný vzhľad. Slim fit (zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny štýlový, pletený červený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z tenšieho a jemného červeno - čierneho vlákna. Na rukávoch a po boku je zdobený vzorovaním, elegantný vzhľad. Slim fit (zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený biely sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného bieleho vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW S M L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW M L XL

  Nohavice Lagos

  Športovo elegantné, štýlové bavlnené nohavice, zdobené pásikmi, vreckom vzadu a dvoma vreckami po bokoch. Nohavice majú zúžený štýlový spodok (slim fit), s motúzikom a patentovou gumou v páse a dole. Super technológia, pohodlné, dĺžka 32. 70 % bavlna 30 % polyester. Trendi & štýlové !

 • NOVINKA / NEW S M L

  teplákové kraťasy Lagos

  Kvalitné teplákové kraťasy, vyrobené z červeného bavlneného materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú vybavené dvoma vreckami na boku a vreckom vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a Trendi!

 • NOVINKA / NEW M L

  teplákové kraťasy Lagos

  Kvalitné teplákové kraťasy, vyrobené z čierneho bavlneného materiálu, na šport alebo voľný čas, s gumou a motúzikom v páse. Kraťasy sú vybavené dvoma vreckami na boku a vreckom vzadu. Super technológia, jednoduché " Basic " vyhotovenie, ale pohodlné. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a Trendi!

 • NOVINKA / NEW XXL

  Košeľa Lagos

  Štýlová čierna košeľa s krátkym rukávom, celá zdobená jemným žltým vzorovaním vpredu aj vzadu. Super nová technológia farebného dizajnu košele. Perfektne farebne zladená, letný dizajn. Veľmi príjemný tenký vzdušný materiál. 50 % bavlna, 50 % polyester. Elegantná a trendi !

 • NOVINKA / NEW XL

  Tričko Lagos

  Elegantné - biele basic tričko s krátkym rukávom, zdobené solídnym vzorovaním vpredu aj vzadu. Perfektne farebne zladené a momentálne trendy. Príjemný, letný bavlnený materiál. Krásne a super štýlové. Pohodlné. 50 % bavlna, 47 % polyester, 3 % lykra. Cool & Trendi !

 • NOVINKA / NEW S M

  Tričko SCARFACE

  Čierne tričko s krátkym rukávom, s viacerými bielo - červenými nápismi ako " SCARFACE MONEY - POWER RESPECT " a bielou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 100 % bavlna, Štýlové! COOL.!

 • NOVINKA / NEW S

  Tričko Pablo Escobar

  Biele tričko s krátkym rukávom, s nápisom " PABLO ESCOBAR KING OF... " a béžovou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 100 % bavlna, Štýlové! COOL.!

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať