Značkové a štýlové pánske tričká Deputamadre, tričká Cipo & Baxx a tričká Hardsoda

228 položiek

 • NOVINKA / NEW M XL XXL

  Tričko Tommy Hilfiger

  Sivé tričko s krátkym rukávom, s nápisom " TOMMY JEANS " s trojfarebnou potlačou vpredu. Na rukáve je tiež zdobené prešívaným logom " TOMMY HILFIGER ". Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW L XL XXL

  Tričko Tommy Hilfiger

  Čierne tričko s krátkym rukávom, s logom a nápisom " TOMMY JEANS " s červeno bielou potlačou vpredu. Na rukáve je tiež zdobené prešívaným logom " TOMMY HILFIGER ". Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW XL

  Tričko Tommy Hilfiger

  Sivé tričko s krátkym rukávom, s logom a nápisom " TOMMY JEANS " s červeno modrou potlačou vpredu. Na rukáve je tiež zdobené prešívaným logom " TOMMY HILFIGER ". Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW M XL

  Tričko Tommy Hilfiger

  Modré tričko s krátkym rukávom, s menším logom a nápisom " TOMMY JEANS " s bielo červeno potlačou vpredu. Na rukáve je tiež zdobené prešívaným logom " TOMMY HILFIGER ". Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW L XL XXL

  Tričko Cipo & Baxx CT712 white

  Štýlové biele tričko s krátkym rukávom, čiernym nápisom " CIPO & BAXX JEANS " a prešívaným farebným nápisom " EXCLUSIVE " vpredu. Perfektne farebne zladené a dôkladne vypracovaný design. Vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s elastanom. 95 % bavlna, 5 % elastan. COOL!

 • NOVINKA / NEW M L XL

  Tričko Cipo & Baxx CT712 black

  Štýlové čierne tričko s krátkym rukávom, bielym nápisom " CIPO & BAXX JEANS " a prešívaným farebným nápisom " EXCLUSIVE " vpredu. Perfektne farebne zladené a dôkladne vypracovaný design. Vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s elastanom. 95 % bavlna, 5 % elastan. COOL!

 • NOVINKA / NEW L XL XXL

  Tričko Che Guevara

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s kamienkovým nápisom " ERNESTO CHE GUEVARA " a bielou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 92 % bavlna, 8 % elastan Štýlové! COOL.!

 • NOVINKA / NEW S M XL

  Lagos rolák

  Prekrásny, štýlový, pletený biely rolák (jemne vrúbkovaný elastický úplet), so zvýšeným rolákovým golierom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Rolák je vyrobený z jemného a mäkkého bieleho vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 50 % polyester. LUXUSNÉ ! Trendi!

 • NOVINKA / NEW M L

  Lagos sveter

  Štýlový pletený zelený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW S XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený červený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW S

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený tmavomodrý sveter, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. Cool!

 • NOVINKA / NEW S L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. Cool!

 • NOVINKA / NEW S M L

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený zelený sveter (jemný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Vpredu je zdobený vreckom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného zeleného vlákna. Elegantný vzhľad. 80 % viskóza, 15 % elit, 5 % elastan. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter (jemný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Vpredu je zdobený vreckom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna. Elegantný vzhľad. 80 % viskóza, 15 % elit, 5 % elastan. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW M XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený mentolovo zelený sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW XL XXL

  Tričko Pablo Escobar

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s nápisom " PABLO ESCOBAR KING OF... " a béžovou foto potlačou vpredu. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL. Extravagantný štýl dodáva tričku jedinečnosť. Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál 100 % bavlna, Štýlové! COOL.!

 • NOVINKA / NEW M XL XXL

  Tričko Lagos

  Čierne tričko s dlhým rukávom, s farebnou potlačou a nápisom " PROPAGANDA " vpredu. Vzadu je tiež zdobené farebnou potlačou. Jednoduchšie " Basic " vyhotovenie, ale COOL ! Špeciálne efektne a farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 100 % bavlna. Štýlové & Trendi!

 • NOVINKA / NEW M XXL

  Mikina Lagos Joker

  Štýlová čierna mikina s kapucňou, s bielou potlačou a červeným nápisom " JOKER " vpredu. Mikina je vpredu zdobená dvoma vreckami. Kapucňa je vybavená čiernym motúzikom. Extravagantný štýl dodáva mikine jedinečnosť. Veľmi príjemný bavlnený materiál. 70 % bavlna 30 % polyester. Štýlové a COOL !

 • NOVINKA / NEW M L XL XXL

  Tričko Lagos

  Trendi čierne tričko s dlhým rukávom, zdobené perleťovo - strieborným materiálom pokrytým čiernou sieťovinou, vpredu a na rukáve. Vpredu je zdobené vreckom na zipsy. Krásne štýlové a momentálne trendy !! Elegantný a cool vzhľad, perfektne farebne zladené. Príjemný bavlnený materiál. 70 % bavlna 30 % polyester, Štýlové!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený biely sveter voľnejšieho strihu, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 100 % akryl, Cool!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červeno - čierny sveter voľnejšieho strihu, s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna a miestami je trhaný (deravý). Trendi a štýlový vzhľad. 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % akryl, Cool!

 • NOVINKA / NEW S M XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený neónovo zelený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Štýlový pletený čierny sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného čierneho vlákna vrúbkovaného vzoru. Rukávy sú tiež zdobené vrúbkovaným vzorom. Elegantný vzhľad. Slim fit ( zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Prekrásny štýlový, pletený sivý sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z tenšieho a jemného sivého vlákna. Na rukávoch a po boku je zdobený vzorovaním, elegantný vzhľad. Slim fit (zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny štýlový, pletený červený sveter s okrúhlym výstrihom. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z tenšieho a jemného červeno - čierneho vlákna. Na rukávoch a po boku je zdobený vzorovaním, elegantný vzhľad. Slim fit (zúžený strih) 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. COOL! LUXUSNÉ !

 • NOVINKA / NEW XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený biely sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného bieleho vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW S M L XL

  Lagos sveter

  Prekrásny, štýlový, pletený červený sveter (jemne vrúbkovaný elastický úplet), s okrúhlym výstrihom z novej kolekcie Lagos. Krásny štýlový a momentálne trendy !! Sveter je vyrobený z jemného a príjemného červeného vlákna. Elegantný vzhľad. 50 % bavlna, 25 % akryl, 25 % viskóza. LUXUSNÉ ! Cool!

 • NOVINKA / NEW L

  Mikina Montfleuri

  Štýlová mikina v kombinácii s čiernym a prešívaným materiálom vpredu. Mikina je vpredu zdobená dvoma vreckami, červeným lemovaním na pleciach, okolo goliera, vreckách a tiež prešívaným logom značky. Elegantný a cool vzhľad. 67 % bavlna, 33 % polyester. Trendi!

 • NOVINKA / NEW L XL

  Mikina Montfleuri black

  Štýlová mikina v kombinácii s čiernym materiálom a lesklým prešívaným materiálom vpredu. Mikina je vpredu zdobená dvoma vreckami, červeným lemovaním na pleciach, okolo kapucne a vreckách. Zovňajšok kapucne je tiež zdobený lesklým materiálom. Elegantný a cool vzhľad. 67 % bavlna, 33 % polyester. Trendi!

 • NOVINKA / NEW S M L

  Cipo & baxx kardigán CP262 camel

  Prekrásny štýlový hnedo - čierny pletený sveter (kardigán) s dlhým rukávom, vyrobený z jemného úpletu - dvojfarebného vlákna. Sveter je vpredu zdobený kovovou plaketou, s nápisom a logom " CIPO & BAXX ". Voľnejší trendy golier je možné upraviť do akéhokoľvek tvaru. Na svetri sa nachádza aj čierny zips, ktorý je umiestnený šikmo po celej dĺžke. Jedinečný charizmatický a štýlový...

 • NOVINKA / NEW S M

  Tričko Cipo & Baxx CL523 blue

  Krásne modré basic tričko s dlhým rukávom, s 5 gombíkmi vo výstrihu, s možnosťou rozopnutia. Tričko je vpredu zdobené prešívaným nápisom " CIPO AND BAXX CBJ " Krásne štýlové a momentálne trendy !! Tričko je špeciálne farebne batikované (zosvetľované), vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s elastanom. 95 % bavlna 5 % elastan. Trendi & Cool !

 • NOVINKA / NEW XL

  Tričko Cipo & Baxx CL518 black

  Štýlové čierne tričko s dlhým rukávom, v kombinácii so vzorovanou sivou potlačou a bielo - červenou potlačou - nápismi " RELAX CIPO & BAXX... " vpredu. Krásne štýlové a momentálne trendy. Vpredu na pleci je zdobené 3 ozdobnými gombíkmi. Perfektne farebne zladené. Tričko je špeciálne farebne batikované (zosvetľované), vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s elastanom. 95 %...

Parametre

Veľkosť

Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Potrebujete pomôcť s objednávkou alebo výberom správnej veľkosti?

Kontaktujte nás:

tel:+421 905 628 700

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať